Spis kościołów Archidiecezji Wrocławskiej

> Kościoły katolickie Wrocławia
> kościoły katolickie okolic Wrocławia - alfabetycznie wg miejscowości:
        A - G       H - M       N - Z

kościoły/parafie wg miejscowości (Wrocław i okolice)
> kościoły/parafie wg wezwań (Wrocław i okolice)

Spis świątyń innych wyznań

> Wszystkie świątynie innych wyznań
Cerkwie     |    Synagogi    |    Kościół Polskokatolicki    

 

 

Spis kościołów/parafii wg miejscowości (alfabetycznie, Archidiecezja Wrocławska)

 

zobacz Wrocław >

 

1. Bagno - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
2. Barkowo - św. Marcina
3. Bąkowice - św. Anny
4. Bielany Wrocławskie - św. Andrzeja Apostoła
5. Bierutów - św. Józefa Oblubieńca NMP
6. Biestrzykowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
7. Boguszyce - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
8. Boleścin - Miłosierdzia Bożego
9. Borek Strzeliński - św. Wawrzyńca i św. Antoniego
10. Borowa Oleśnicka - Matki Bożej Królowej Polski
11. Borów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Wolfganga
12. Bożnowice - Trójcy Świętej
13. Brożec - św. Jakuba Apostoła
14. Brzeg - św. Mikołaja
15. Brzeg - Podwyższenia Krzyża Świętego
16. Brzeg - Miłosierdzia Bożego
17. Brzeg Dolny - Matki Bożej Królowej Polski
18. Brzeg Dolny - Chrystusa Króla
19. Brzeg Dolny - Matki Bożej Szkaplerznej
20. Brzezia Łąka - św. Mikołaja
21. Brzezina - Matki Bożej Różańcowej
22. Brzezinka Średzka - Matki Bożej Królowej Polski
23. Bukowie - Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny
24. Bystrzyca Oławska - Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
25. Cerekwica - św. Wawrzyńca
26. Chomiąża - św. Michała Archanioła
27. Chróścina - św. Michała Archanioła
28. Chrząstawa Wielka - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
29. Chwalimierz - Najświętszego Serca Pana Jezusa
30. Ciechów - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
31. Ciepłowody - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
32. Czepielowice - Imienia Najświętszej Maryi Panny
33. Czernica Wrocławska - Podwyższenia Krzyża Świętego
34. Czernina - św. Wawrzyńca
35. Czeszów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
36. Dankowice - św. Józefa Oblubieńca NMP
37. Długołęka - św. Michała Archanioła
38. Dobra - Matki Bożej Szkaplerznej
39. Dobroszyce - św. Jadwigi
40. Dobrzenice - Matki Bożej Różańcowej
41. Domaniów - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
42. Domasław - św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
43. Domaszczyn - Podwyższenia Krzyża Świętego
44. Gajków - św. Małgorzaty
45. Głębowice - Matki Bożej Szkaplerznej
46. Głoska - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
47. Głuszyna - Wszystkich Świętych
48. Gniechowice - św. Filomeny
49. Godzikowice - Znalezienia Krzyża Świętego
50. Góra Śląska - św. Faustyny
51. Góra Śląska - św. Katarzyny Aleksandryjskiej
52. Henryków - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
53. Jaksonów - Podwyższenia Krzyża Świętego
54. Januszkowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
55. Jaszkotle - Wniebowstąpienia Pana Jezusa
56. Jaworów - św. Michała Archanioła
57. Jegłowa - św. Antoniego Padewskiego
58. Jelcz-Laskowice - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
59. Jelcz-Laskowice - św. Maksymiliana Kolbego
60. Jelcz-Laskowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
61. Jemielno - Chrystusa Króla
62. Jordanów Śląski - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
63. Jutrzyna - św. Franciszka z Asyżu
64. Kamieniec Wrocławski - Miłosierdzia Bożego
65. Karłowice - św. Michała Archanioła
66. Kąty Wrocławskie - śś. Piotra i Pawła
67. Kiełczów - Matki Bożej Różańcowej
68. Kłoda Górowska - Podwyższenia Krzyża Świętego
69. Kobierzyce - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
70. Koczurki - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
71. Korzeńsko - Podwyższenia Krzyża Świętego
72. Kostomłoty - Podwyższenia Krzyża Świętego
73. Kotowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
74. Kowalowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
75. Krośnice - św. Maksymiliana Marii Kolbego
76. Kruszyna - Matki Bożej Różańcowej
77. Kryniczno - św. Wawrzyńca
78. Kryniczno - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
79. Krzelków - św. Jadwigi
80. Krzelów - św. Marcina
81. Krzydlina Mała - św. Michała Archanioła
82. Kucharzowice - św. Andrzeja Apostoła
83. Kulin - św. Marcina
84. Kuropatnik - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
85. Lewin Brzeski - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
86. Ligota Książęca - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
87. Ligota Mała - Matki Bożej Częstochowskiej
88. Lubiąż - św. Walentego Męczennika
89. Luboszyce - Podwyższenia Krzyża Świętego
90. Lubsza - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
91. Ludów Śląski - św. Jana Chrzciciela
92. Lutynia - św. Józefa Oblubieńca NMP
93. Łosiów - św. Jana Chrzciciela
94. Łozina - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
95. Malczyce - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
96. Małkowice - Trójcy Świętej
97. Małowice - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
98. Małujowice - św. Jakuba
99. Maniów Wielki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
100. Marcinkowice - św. Marcina Biskupa
101. Mąkoszyce - śś. Piotra i Pawła
102. Michalice - św. Michała Archanioła
103. Michałów - św. Jadwigi
104. Miękinia - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
105. Milicz - św. Anny
106. Milicz - św. Andrzeja Boboli
107. Milicz - św. Michała Archanioła
108. Miłoszyce - św. Mikołaja
109. Minkowice Oławskie - św. Jana Nepomucena
110. Mirków - św. Brata Alberta
111. Moczydlnica Klasztorna - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
112. Mrozów - Matki Bożej Zwycięskiej
113. Namysłów - śś. Piotra i Pawła
114. Namysłów - św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary
115. Nasławice - św. Józefa Oblubieńca NMP
116. NiedĽwiednik - św. Jana Ewangelisty
117. Niwnik - Najświętszego Serca Pana Jezusa
118. Nowolesie - św. Marcina
119. Oborniki Śląskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
120. Oleśnica Śląska - św. Jana Apostoła
121. Oleśnica Śląska - Matki Bożej Miłosierdzia
122. Oława - Matki Boskiej Pocieszenia
123. Oława - Miłosierdzia Bożego
124. Oława - Matki Bożej Różańcowej
125. Oława - śś. Piotra i Pawła
126. Oława - Nowy Otok - Najświętszej Maryi Panny Królowej
127. Osetno - św. Michała Archanioła
128. Osiek k. Oławy - św. Marii Magdaleny
129. Osina Wielka - św. Wawrzyńca
130. Owczary - św. Marcina
131. Pakosławsko - Najświętszego Serca Pana Jezusa
132. Pęgów - św. Mikołaja
133. Piotrowice - św. Katarzyny
134. Piskorzyna - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
135. Pobiel - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
136. Pogorzela - Najświętszego Serca Jezusowego
137. Poniatowice - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
138. Powidzko - św. Jana Chrzciciela
139. Prusice - św. Jakuba Apostoła
140. Prusy - św. Wawrzyńca
141. Przeczów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
142. Przeworno - Matki Bożej Królowej Polski
143. Radwanice - Matki Bożej Różańcowej
144. Radziądz - św. Karola Boromeusza
145. Ramułtowice - św. Anny
146. Ratowice - św. Antoniego Padewskiego
147. Rogów Sobócki - św. Jana Chrzciciela
148. Rościsławice - Podwyższenia Krzyża Świętego
149. Rzeplin - Miłosierdzia Bożego
150. Siciny - św. Marcina
151. Siechnice - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
152. Siekierowice - Matki Bożej Częstochowskiej
153. Siemysłów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
154. Skarbimierz - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
155. Skokowa - Matki Bożej Częstochowskiej
156. Smarchowice Wielkie - Podwyższenia Krzyża Świętego
157. Smogorzów - św. Jana Chrzciciela
158. Smogorzów Wielki - św. Michała Archanioła
159. Smolec - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
160. Sobótka - św. Jakuba Apostoła
161. Sobótka - Najświętszego Serca Pana Jezusa
162. Solniki Wielkie - św. Michała Archanioła
163. Sośnica - Podwyższenia Krzyża Świętego
164. Starczówek - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
165. Stary Zamek - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
166. Stobno - św. Mikołaja i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
167. Stobrawa - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
168. Strupina - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
169. Strzelce - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Marcina
170. Strzelin - Matki Chrystusa i św. Jana Apostoła i Ewangelisty
171. Strzelin - Podwyższenia Krzyża Świętego
172. Strzeszów - Podwyższenia Krzyża Świętego
173. Sulistrowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
174. Sułów - śś. Piotra i Pawła
175. Sułów Wielki - śś. Piotra i Pawła
176. Szczepanów - św. Szczepana
177. Szewce - św. Anny
178. Szydłowice - św. Bartłomieja Apostoła
179. Szymonków - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
180. Środa Śląska - św. Andrzeja Apostoła
181. Środa Śląska - Podwyższenia Krzyża Świętego
182. Świdnica Polska - św. Jadwigi
183. Świerczów - Najświętszego Serca Pana Jezusa
184. Święta Katarzyna - św. Katarzyny Aleksandryjskiej
185. Święte - św. Marcina
186. Trzebnica - śś. Piotra i Pawła
187. Trzebnica - św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi
188. Turów - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
189. Tyniec Mały - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
190. Tyniec n. Ślęzą - św. Michała Archanioła
191. Uraz - św. Michała Archanioła
192. Wabienice - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
193. Wawrzeńczyce - św. Wawrzyńca
194. Wąsosz - św. Józefa Oblubieńca NMP
195. Węgry - św. Jadwigi
196. Wiązów - św. Mikołaja
197. Wierzbica Górna - św. Jacka
198. Wierzbice - Bożego Ciała i Matki Bożej Częstochowskiej
199. Wierzbno - św. Mikołaja
200. Wierzchowice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
201. Wigańcice - św. Bartłomieja
202. Wilczków - Matki Bożej Różańcowej
203. Wilków k. Namysłowa - św. Mikołaja
204. Wilkszyn - św. Wawrzyńca
205. Wińsko - św. Michała Archanioła
206. Witowice - Matki Bożej Częstochowskiej
207. Włochy - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
208. Wołów - św. Karola Boromeusza
209. Wołów - św. Wawrzyńca
210. Woskowice Małe - św. Wawrzyńca
211. Wójcice - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
212. Wrocisławice - św. Wawrzyńca

Wrocław

213. Wrocław - św. Bonifacego
214. Wrocław - Najświętszego Serca Pana Jezusa
215. Wrocław - św. Elżbiety [Garnizonowy]
216. Wrocław - św. Karola Boromeusza
217. Wrocław - św. Michała Archanioła
218. Wrocław - Najświętszego Imienia Jezus
219. Wrocław - Świętego Krzyża
220. Wrocław - św. Macieja - Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego
221. Wrocław - Bożego Ciała
222. Wrocław - św. Jana Chrzciciela
223. Wrocław - św. Elżbiety
224. Wrocław - Chrystusa Króla
225. Wrocław - Najświętszej Marii Panny na Piasku
226. Wrocław - św. Klemensa Dworzaka
227. Wrocław - św. Maurycego
228. Wrocław - św. Mikołaja [św. Antoniego z Padwy]
229. Wrocław - św. Rocha
230. Wrocław - św. Wawrzyńca
231. Wrocław - św. Stanisława Kostki
232. Wrocław - św. Henryka
233. Wrocław - św. Franciszka z Asyżu
234. Wrocław - Ducha Świętego
235. Wrocław - św. Józefa Rzemieślnika
236. Wrocław - św. Ignacego Loyoli
237. Wrocław - św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława
238. Wrocław-Biskupin - św. Faustyny
239. Wrocław-Brochów - św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego
240. Wrocław-Dąbie - Matki Bożej Pocieszenia
241. Wrocław-Gądów - św. Maksymiliana Marii Kolbego
242. Wrocław-Gądów Wlk. - Miłosierdzia Bożego
243. Wrocław-Jagodno - Miłosierdzia Bożego
244. Wrocław-Jerzmanowo - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
245. Wrocław-Karłowice - św. Antoniego
246. Wrocław-Klecina - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
247. Wrocław-Kowale - Matki Bożej Miłosierdzia
248. Wrocław-Kozanów - św. Jadwigi
249. Wrocław-Krzyki - Trójcy Świętej
250. Wrocław-Krzyki - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
251. Wrocław-Krzyki - św. Augustyna
252. Wrocław-Księże Małe - Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
253. Wrocław-KuĽniki - św. Andrzeja Boboli
254. Wrocław-Leśnica - św. Jadwigi Śląskiej
255. Wrocław-Maślice - św. Agnieszki
256. Wrocław-Muchobór Mały - Matki Bożej Nieustającej Pomocy
257. Wrocław-Muchobór Wlk. - św. Michała Archanioła
258. Wrocław-Nowy Dwór - Opatrzności Bożej
259. Wrocław-Ołbin - Opieki św. Józefa
260. Wrocław-Ołtaszyn - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
261. Wrocław-Oporów - św. Anny
262. Wrocław-Osobowice - św. Teresy od Dzieciątka Jezus
263. Wrocław-Pawłowice - Najświętszego Serca Pana Jezusa
264. Wrocław-Pilczyce - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
265. Wrocław-Polanka - Odkupiciela Świata
266. Wrocław-Polanowice - Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła
267. Wrocław-Popowice - Matki Bożej Królowej Pokoju
268. Wrocław-Pracze - św. Anny
269. Wrocław-Psie Pole - św. Jakuba i św. Krzysztofa
270. Wrocław-Różanka - Matki Bożej Bolesnej
271. Wrocław-Sępolno - Świętej Rodziny
272. Wrocław-Sołtysowice - św. Alberta Wielkiego
273. Wrocław-Stabłowice - św. Andrzeja Apostoła
274. Wrocław-Strachocin - Matki Bożej Bolesnej
275. Wrocław-Swojczyce - św. Jacka
276. Wrocław-Świniary - św. Jadwigi
277. Wrocław-Tarnogaj - św. Stefana
278. Wrocław-Widawa - św. Anny
279. Wrocław-Wojszyce - Najświętszego Zbawiciela
280. Wrocław-Zakrzów - św. Jana Apostoła
281. Wrocław-Zalesie - Matki Bożej Częstochowskiej
282. Wrocław-Zgorzelisko - św. Kazimierza
283. Wrocław-Złotniki - Matki Bożej Różańcowej
284. Wrocław-Żerniki - św. Wawrzyńca

zobacz wybrane kościoły katolickie Wrocławia >>

zobacz godziny Mszy Świętych we Wrocławiu >>

285. Wszemirów - św. Michała Archanioła
286. Wysoki Kościół - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
287. Zachowice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
288. Zawonia - św. Jadwigi Śl.
289. Zbytowa - Matki Bożej Królowej Polski
290. Zielenice - św. Jana Nepomucena
291. Ziębice - śś. Piotra i Pawła
292. Ziębice - św. Jerzego
293. Żabin - św. Michała Archanioła
294. Żerniki Wrocławskie - Najświętszego Serca Pana Jezusa
295. Żmigród - Trójcy Świętej
296. Żórawina - św. Józefa Oblubieńca NMP
297. Żuchlów - Zesłania Ducha Świętego

zobacz wybrane kościoły katolickie Wrocławia >>

zobacz godziny Mszy Świętych we Wrocławiu >>

 

sponsor portalu - ameida.pl